Wymarzony samochód

Dołącz do Oriflame i zdobądź wymarzony samochód!

Oto relacja z uroczystego wręczenia samochodów uczestnikom Programu Samochodowego Oriflame, które odbyło się we wrześniu 2018 roku!

Wiele firm ma w swoich ofertach programy samochodowe. Najczęściej zdobyć je szalenie trudno. A jak to jest w Oriflame?

Abyś mógł myśleć o samochodzie od Oriflame musisz najpierw zdobyć tytuł Dyrektora Klubu Oriflame. Już samo to osiągnięcie jest związane z wysokimi zarobkami, balem i jednorazową nagrodą – $1000. Jak widać to w najnowszych Biuletynach Oriflame, osiągnięcie tytułu Dyrektora zajmuje od roku do kilku lat. Bardzo pomocny na tej drodze jest dodatkowy program – Bonus za Rozwój. Szczegóły po kliknięciu w obrazek.

Bonus za rozwój w Oriflame

W Programie samochodowym mogą brać udział Dyrektorzy, którzy są blisko lub już osiągnęli tytuł Dyrektora Złotego lub wyższy. Dyrektor Złoty ma w swojej strukturze dwóch bezpośrednich Dyrektorów Klubu Oriflame.

My od kilku lat jeździmy samochodem Volvo V40 i wciąż cieszymy się z tej nagrody.

Dyrekcja Oriflame, Volvo i my

Okres kwalifikacyjny trwa odpowiednio 8 lub 9 kolejno następujących po sobie okresów obowiązywania Katalogu. Przez ten czas należy wypracować odpowiednią liczbę grup według indywidualnego planu otrzymanego od Oriflame. Otrzymujesz samochód i masz plan do wykonania. Twoje cele zostaną wyznaczone na okres trzech lat, abyś mógł przygotować się do ich realizacji poprzez odpowiednie planowanie i zaangażowanie w rozwój swoich struktur. Jeżeli wykonasz plan założony na każdy z sześciu kolejnych półrocznych okresów (w tym okres kwalifikacyjny), otrzymasz od Oriflame pieniądze na spłatę raty leasingu Twojego nowego samochodu. W zależności od realizacji celów, będzie to pełna rata lub jej część w kwotach określonych przez Oriflame.

Do wyboru masz teraz nie tylko samochody  firmy Volvo, ale również BMW.

samochody z Oriflame

Program Samochodowy powstał po to, aby nagrodzić konsekwentna pracę i zaangażowanie Dyrektorów Klubu Oriflame. Jest to również świetne narzędzie motywujące do i zachęcające do dalszego rozwoju w drodze po nowe tytuły.

Jak masz zacząć? I dlaczego TERAZ?

Dowiesz się w artykule "Dlaczego Teraz".

Krystyna Szajewko-Grabowska i Marek Grabowski

 

Nasze Programy biznesowe:

Biznes internetowy na bazie urodyBiznes internetowy na bazie zdrowego odżywiania