To jest dobre pytanie. Możesz przecież poczekać i zrobić to jutro, za tydzień, za miesiąc, za…

Świat się przecież nie zawali. To odwlekanie robienia ważnych rzeczy za tzw. „święte nigdy”, powoduje, że nie podejmujesz decyzji. Bo… masz czas. Prawda?

Tymczasem nasze życie składa się z decyzji. Nawet jeśli nie podejmujesz decyzji, to i tak decydujesz, że to inni podejmują ją za Ciebie. Niepodjęcie decyzji, to też decyzja.

Większość z nas nie żyje w czasie teraźniejszym. Najczęściej żyjemy w przeszłości lub w przyszłości. I najczęściej się zamartwiamy. Co to będzie? Jak to będzie? Dlaczego tak było? Mogłem postąpić inaczej. Dlaczego nie podjąłem właściwej, innej decyzji?

No właśnie.

Rozmawiając z ludźmi widzimy dwa powody, aby nie podejmować decyzji teraz:

 1. Kiedyś było łatwiej. Teraz są inne czasy, teraz jest trudniej. Gdybym weszła do Oriflame 5 lat temu, to na pewno dziś byłabym Dyrektorem Klubu Oriflame, ale teraz…
 2. Teraz nie. Po wakacjach się za to wezmę, jak będę na emeryturze, jak skończę szkołę, w wakacje będę mieć więcej czasu, w przyszłym tygodniu, za miesiąc, za rok…

Uciekamy w przeszłość lub odwlekamy decyzję w nieskończoną przyszłość.

Dlaczego Teraz Oriflame

Tymczasem los przysyła nam „łódki”, które są odpowiedzią na nasze pragnienia, marzenia, ustalone cele. Wystarczy wsiąść do łódki, która czasami jest ostatnią szansą przed utonięciem w czasie nadchodzącej powodzi. Tylko my czekamy dalej, na kolejną szansę, która często nie nadchodzi. To jest tak zwane „5 minut”, które jest teraz i tutaj. Jak mało ludzi korzysta z tych pięciominutowych szans widać, rozglądając się wokół.

Na podjęcie decyzji, aby wejść do Oriflame, mięliśmy 5 sekund. 5 SEKUND!

I była to jedna z najlepszych decyzji.

 • I wtedy wejście do Oriflame kosztowało 75 zł. Teraz – 6,90 zł.
 • I wtedy, aby się zarejestrować, musieliśmy jechać do Warszawy. I to dwa razy, bo za pierwszym razem, nasz sponsor miał wyczerpany limit (można było wprowadzić do Oriflame tylko 5 osób miesięcznie). Ciekawe, prawda?
 • I wtedy nie było Internetu, komórek, a katalog wychodził raz na rok.
 • I wtedy nie było promocji. Kosmetyki były rzeczywiście drogie.
 • I wtedy o wiedzę było trudno.
 • I wtedy nikt nie znał mlm-u. Nikt nie znał Oriflame.

Oczywiście, większość powie, że i tak było łatwiej. Teraz jest trudniej.

A czas i tak biegnie. Za dwa lata powiesz, że gdybym weszła dwa lata wcześniej, to pewnie by mi coś wyszło…

Teraz jest czas na to aby zacząć.

czas Oriflame

Zawsze ważne jest teraz. Tym bardziej, że nie ponosisz żadnego ryzyka.

 • Teraz koszt wejścia do Oriflame jest bardzo niski.
 • Teraz oferta Oriflame jest tak wielka, że każdy znajdzie coś dla siebie i przy odrobinie wysiłku może coś sprzedać (jeśli zechce).
 • Teraz są takie promocje i oferty dla członków Klubu Oriflame, że możesz wiele produktów mieć za tzw. grosze.
 • Teraz masz Internet i cały biznes prowadzić możesz z zacisza własnego domu.
 • Teraz możesz brać udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach bez obowiązku osiągania specjalnych poziomów w planie marketingowym Oriflame (oczywiście masz pewien plan do wykonania).
 • Teraz masz dostęp do niesamowitej wiedzy, którą masz za darmo.
 • Teraz są produkty Wellness by Oriflame.
 • Teraz świadomość społeczeństwa na temat używania kosmetyków i zdrowego odżywiania jest większa.

Wystarczy?

Według teorii, która zajmuje się naszymi myślami, wynika, że dla naszego mózgu teraźniejszość trwa 3 sekundy. Wszystko wcześniej jest przeszłością, a później to przyszłość.

Zatrzymaj się na te 3 sekundy, bo to jest Twoje TERAZ.

 • Jesteś tutaj, bo masz jakieś oczekiwania od życia, od nas…
 • Jesteś tutaj, bo szukasz lepszego życia, lepszej pracy, własnego biznesu…
 • Jesteś tutaj nie przypadkiem!
 • Jesteś tutaj TERAZ aby podjąć ważną decyzję:

MOŻESZ DZIAŁAĆ RAZEM Z NAMI

Masz do wykonania 3 proste kroki: TUTAJ I TERAZ.

 • Krok 1. Wejdź na link podany TUTAJ i zarejestruj się w Oriflame. Sama rejestracja jest darmowa i do niczego teraz Cię nie zobowiązuje. Wpisowe 6,90 zł doliczone będzie do Twojej pierwszej faktury, jeśli złożysz zamówienie. Na tym etapie skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach.
 • Krok 2. Zrób swoje pierwsze aktywujące zamówienie. Nie musi być duże. Możesz zamówić np. jeden kosmetyk za 10 zł. Oczywiście możesz zamówić za 200 zł i otrzymać nagrody, o których dowiesz się po zrobieniu Kroku 1.
 • Krok 3. Zapisz się na darmowy Kurs Internetowy o Oriflame. Dowiesz się, jakie możliwości daje Oriflame. Nauczysz się jak zarabiać małe lub duże pieniądze, jeśli chcesz zarabiać. Dowiesz się, jak dostać się do elitarnej grupy Dyrektorów Klubu Oriflame. Link do Kursu dostaniesz po wykonaniu Kroku 2.

Czekamy na Ciebie z niecierpliwością.

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy to jest TO TERAZ i chcesz odwlec decyzję do wiosny, zimy, czy lata, to wiedz, że to nie ma sensu. Zawsze jest ważne TERAZ.

Dlaczego zawsze jest TO TERAZ?

Teraz z Oriflame

Jeżeli weźmiemy pod uwagę pory roku, to:

 • Wiosna, to czas przebudzenia. Ludzie zrzucają ciepłe ubrania, chcą ładnie wyglądać i szukają produktów naturalnych, odżywczych i podkreślających urodę. To czas na kremy odżywcze, pełną pielęgnację cery i kosmetyki kolorowe. Zainteresowaniem cieszą się zapachy świeże, owocowe i lekkie. Wiosna, to dobry czas na rozpoczęcie biznesu. Dzień staje się coraz dłuższy, nabieramy energii do działania i mamy pozytywne nastawienie. Wiosną wszystko rozkwita, to czas narodzin w przyrodzie. Tak samo jest z biznesem – pięknie rozkwita, a o to nam przecież chodzi.
 • Lato, to wzrost. Wszystko wokół rośnie i dojrzewa. To radość, wakacje i czas na przyjaźnie. Lato to szczególny okres dbania o własne ciało, ochrona przed promieniowaniem słonecznym i dbanie o właściwe nawilżenia. Zainteresowaniem cieszą się produkty pielęgnacyjne, ochronne i wszelkiego rodzaju balsamy, płyny, żele do kąpieli i kosmetyki do higieny osobistej. Jeśli latem rozpoczniesz swój biznes w Oriflame, to szybko rośnie, bo to czas spotkań, wyjazdów, nowych kontaktów. Latem wszyscy są otwarci na ciekawe biznesy, a Oriflame jest właśnie taką propozycją. Latem wszyscy chcą trochę dorobić i szukają ciekawych ofert. To dobry czas na rozpoczęcie biznesu.
 • Jesień, to żniwa – zbieranie plonów. To robienie zapasów na zimę. To czas o zadbanie zmaltretowanego (czasami) przez lato naszego ciała i przygotowanie go do zimy. To znowu pielęgnacja, nawilżanie a przede wszystkim odżywianie. Jesienią skupiamy się na kremach odżywczych, nawilżających. Wracają kosmetyki kolorowe i zapachy. Rozpoczęty biznes jesienią daje niesamowite efekty, gdyż żniwa w naszej branży zbieramy przed Świętami. Koniec roku, to prezenty, zabawy i… wydawanie pieniędzy. A my mamy co zaoferować ludziom szukającym dobrej jakości kosmetyków. Jeżeli masz tylko możliwość rozpoczęcia biznesu z Oriflame jesienią, to nie zastanawiaj się. Już pod koniec roku będziesz zbierać plony.
 • Zima wydawałoby się, że emanuje spokojem. Bo to rzeczywiście czas wyciszenia, spokoju. Przyroda usypia i regeneruje siły na nowy sezon. Ale zima, to też karnawał, zabawy, bale i zakupy kosmetyków kolorowych. To również dobry okres na rozpoczynanie biznesu Oriflame. Oprócz kosmetyków kolorowych jest duże zapotrzebowanie na kremy ochronne, pielęgnacyjne.Jest duże zainteresowanie produktami wspomagającymi nasz układ odpornościowy. Produkty Wellness by Oriflame: koktajle, zupy oraz witaminy i minerały wychodzą naprzeciw tym zapotrzebowaniom.

Zawsze jest jakieś TERAZ.

Po prostu, nie odkładaj na później rozpoczęcia biznesu.

Zacznij TERAZ. Zacznij z NAMI.

Proponujemy 3 Projekty:

Wybieraj 🙂

Krysia i Marek