Samochód z Oriflame

Samochody w Oriflame możesz otrzymać w dwojaki sposób:

 • Za awans. Od pozycji Dyrektora Złotego bierzesz udział w programie samochodowym. Za określone wyniki firma Oriflame daje Ci w prezencie nagrodę w postaci samochodu. My w ten sposób otrzymaliśmy VOLVO V 40.

Dyrekcja Oriflame, Volvo i my

 

 • Za udział w loterii Oriflame. Co jakiś czas firma organizuje loterie, konkursy, gdzie nagroda główną są samochody. Teraz jest ten czas. Szczegóły poniżej.

samochód od Oriflame

Samochód Mini One jest główna nagrodą w Luksusowej Loterii Oriflame w katalogu 15, czyli od 16 października do 5 listopada. Wystarczy, że w tym okresie złożysz zamówienie na co najmniej 69 zł według cen katalogowych (Ty zapłacisz jedynie 56 zł) i bierzesz udział w losowaniu samochodu Mini One. Aby otrzymać szansę musisz zarejestrować się na stronie loteryjnej www.oriflame.pl/luksusowaloteria i wypełnić tam swoje zgłoszenie. Strona będzie aktywna od 16 października.

Oprócz samochodu jest jeszcze wiele innych nagród.

Nagrody od Oriflame

Co masz więc zrobić i jakie będziesz mieć z tego korzyści?

Po 1. Zapisz się do Oriflame, jeśli jeszcze nie jesteś członkiem Klubu Oriflame. Zapisać możesz się TUTAJ.

Po 2. Jeśli jeszcze trwa katalog 14, to zrób jakiekolwiek zamówienie (dostaniesz dwie filiżanki) i skorzystaj z loterii katalogu 14. Główną nagrodą jest wyjazd do Paryża. Szczegóły masz w tym artykule >> http://ori-biznes.pl/oriflame-i-paryz Jeśli trwa katalog 15, to zrób zamówienie za 69 zł (według cen katalogowych) i wypełnij zgłoszenie na stronie loteryjnej.

Po 3. Czekaj na wyniki losowania.

Jakie masz korzyści?

 • Jeśli wejdziesz do Oriflame w katalogu 14 (do 15 października) i zrealizujesz jakiekolwiek zamówienie, otrzymasz dwie eleganckie filiżanki.
 • Po wypełnieniu zgłoszenia i odpowiedzi na pytanie na stronie loteryjnej otrzymasz nagrodę gwarantowaną (jak filiżanki) – krem do rąk La Praline.
 • Bierzesz udział w losowaniu nagród: Wyjazd do Paryża (4 nagrody), roczny zapas kawy NESCAFÉ Sensazione Créme (100 nagród).
 • W katalogu 16 bierzesz udział w losowaniu samochodu Mini One (i innych nagród) po zrobieniu zamówienia za 69 zł według cen katalogowych.
 • Masz wszystkie kosmetyki Oriflame i produkty wspomagające zdrowe odżywianie Wellness by Oriflame taniej o 20% niż w katalogu bez względu na wielkość zamówienia.
 • Możesz korzystać z oferty Oriflame Kidy zechcesz. Nie ma żadnych warunków.
 • Możesz korzystać z dodatkowych promocji i nagród w programach Witamy, Bonus dla Urody, ofert tygodniowych i cieszyć się wspaniałymi kosmetykami za (dosłownie) kilka zł. W tych programach są jednak warunki zakupu na określoną ilość punktów. Szczegóły masz na stronie Oriflame.
 • Otrzymasz dostęp do klubowej strony Oriflame i możesz zdobywać wiedzę na temat kosmetyków, pielęgnacji, zdrowia… Są to artykuły, filmy, szkolenia, webinary.
 • Możesz zarabiać (jeśli chcesz). Otrzymasz wszystkie potrzebne Ci informacje.

To tylko kilka przykładowych korzyści. Są jeszcze bale, zagraniczne konferencje i… duże zarobki. Ale o tym już w innych artykułach i dla tych, którzy są zainteresowani sukcesem w Oriflame.

Tymczasem życzymy wygranej i nie ważne, czy będzie to samochód, wyjazd do Paryża, czy filiżanki do kawy.

Krysia i Marek

loteria w Oriflame