W ORIFLAME –  SPONSOROWANIE TO BIZNES, TO SPOSÓB NA ŻYCIE

O biznesie poczytasz sobie w osobnym artykule: Biznes w Oriflame, tutaj natomiast porozmawiamy o celowości sponsorowania i korzyściach z tego wynikających.

ori-biznes - Oriflame

Zakładamy, że jesteś już konsultantem Oriflame.

Robisz swoje zamówienia na 50, 100 lub czasami 200 PP.

Sprzedajesz lub kupujesz tylko dla siebie, ale zastanawiasz się:

  • Podobno można tutaj zarobić duże pieniądze?
  • Podobno konsultanci zarabiają 3000 zł lub więcej?

Ile musisz sprzedawać aby zarobić np 3000 zł miesięcznie?

Przeraża Cię to. Nie bardzo w to wierzysz.

Popatrz więc.

Pierwszy sposób zarabiania w Oriflame to rzeczywiście sprzedaż. Kupisz, sprzedasz i zarobisz. Sprzedasz dużo, to i zarobisz dużo. Masz jednak ograniczenie – czas.

Drugi sposób to sponsorowanie, czyli wprowadzanie do Klubu Oriflame nowych osób.

Zarabiasz na różnicach procentowych wg TABELI PROCENTOWO – PUNKTOWEJ.

tabela procentowo punktowa OriflameKażdy  kosmetyk  ma  wartość  punktową (PP) i złotówkową.

1 PP ma wartość ok. 3 zł,   200 PP to 600 zł (handlowych).

W rzeczywistości płacimy więcej, bo doliczany  jest VAT, ale dla uproszczenia pomijamy to, gdyż wszystkie rabaty i premie liczone są od ceny handlowej  (OH).

TABELA  PROCENTOWO  PUNKTOWA,  pokazuje,  że  za odpowiednią liczbę punktów (PP) w katalogu otrzymujesz RABATY.

W poniższej tabeli zobaczysz ile zarobisz po przekroczeniu poszczególnych poziomów. Na przykład po przekroczeniu 400 PP otrzymujesz rabat w wysokości 4 % czyli ponad 60 zł w okresie trzytygodniowym.

zarobki w OriflameBonusy te otrzymujesz co 3 tygodnie. A co najważniejsze, punkty te nie musisz zdobywać tylko Ty. Każda osoba z Twojego zespołu, zasponsorowana przez Ciebie lub członków Twojej grupy dodaje swoje punkty do Twoich osobistych. Liczy się suma punktów całej Twojej grupy.

Kiedyś gdzieś przeczytaliśmy pytanie: „Skoro Oriflame jest taki dobry, to dlaczego tyle osób wchodzących do Klubu Oriflame ponosi porażkę.

Pomyślmy jednak: „Czym się praca w Oriflame różni pod tym kątem od innych dyscyplin w naszym życiu, takich jak sport, edukacja czy nawet instytucja małżeństwa?”

Ludzie wszędzie ponoszą porażkę. Weźmy pod uwagę np. siłownie. W styczniu siłownie zapełnione są ludźmi, którzy chcą spełnić swoje obietnice noworoczne, ale już na wiosnę są puste. Dlaczego? Bo taka już jest ludzka natura.

Według znanego psychologa i pisarza Anthony Robbins’a ludzie robią rzeczy z dwóch powodów. "Jedni robią coś, żeby uzyskać przyjemność, a inni, żeby uniknąć bólu. Przy czym ten drugi czynnik bardziej apeluje do naszej świadomości."

Przydatna jest tu pewna historia, o której przeczytaliśmy w jednej z książek.

Pewnego razu młody mężczyzna idąc na spacer, spotyka staruszka siedzącego na werandzie swojego domu, obok którego leży duży pies. Psisko leży wyciągnięte u nóg swojego Pana i cały czas wyje. Zaintrygowany młody człowiek pyta starszego Pana: „Dlaczego ten Pies tak głośno wyje?” Na co staruszek odpowiada: „W miejscu w którym leży jest wystający gwóźdź i pewnie go uwiera.” Na to przechodzień, nie ukrywając swojego zdziwienia, pyta: „To dlaczego nie zejdzie z tego gwoździa i nie położy się w innym miejscu? W odpowiedzi słyszy: „Pewnie dlatego, że nie uwiera go wystarczająco mocno.”

Tak samo jest z ludźmi, którzy podejmują współpracę z Oriflame. Branża MLM (Marketing Wielopoziomowy), którą jest Oriflame przyciąga całe tłumy ludzi, którym wydaje się, że chcą coś zmienić w swoim życiu, ale często ich strefa komfortu blokuje ich. Nie pozwala im ona podjąć prawdziwej decyzji w związku z rozpoczętym biznesem i traktują go po macoszemu, a to w rzeczywistości prowadzi do tego, że nie odnoszą sukcesu. Być może, tak jak u tego psa, życie nie dało im się jeszcze wystarczająco mocno we znaki, by ruszyli z miejsca.

Zastanów się nad tym.

Wstąp do naszego zespołu i zaangażuj się w działanie.

Powiedz nam na początek ile chcesz zarabiać i po jakim czasie. Ustalimy razem plan działania. Wyznaczymy cele i odniesiemy razem sukces.

Ale wszystko zależy od Twojego zaangażowania.

Możesz pracować tylko w Internecie lub tylko w realu, ale najlepiej połączyć razem te dwa światy.

O szczegółach porozmawiamy, gdy zarejestrujesz się na tej stronie i będziesz już w naszym zespole.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

przycisk zapisy do Oriflame

Czekamy na Ciebie w Świecie Oriflame.

Krystyna Szajewko-Grabowska i Marek Grabowski