Chcesz pojechać na… wyspę Kos z Oriflame?

Tak, Ty! Ty też możesz pojechać na 4-dniowe Seminarium Menadżerów Oriflame, które odbędzie się w przyszłym roku na greckiej wyspie Kos.

Seminarium Menadżerów Oriflame Kos 2019Co masz zrobić? Podjąć wyzwanie!

Każdy ma szansę. Nawet osoba, która nie jest jeszcze członkiem Klubu Oriflame, może skorzystać z tej oferty. Oczywiście aby zakwalifikować się na wyjazd musi wejść do Oriflame.

Każdy członek Klubu Oriflame ma odpowiednie zadanie do wykonania. Okres kwalifikacji zaczyna się od katalogu 8/2018 (12.06.2018) i kończy w katalogu 3/2019 (luty 2019). To okres 12 katalogów.

Zadania są takie:

  • Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Klubu Oriflame, to zarejestruj się TUTAJ. Jeśli jesteś już w Oriflame, to ważny jest dla Ciebie poziom punktowy, jaki udało Ci się osiągnąć w okresie bazowym – katalog 1 – 5 w tym roku.
  • Do katalogu 3/2019 musisz awansować (jeśli jesteś w tym roku na poziomie 0 – 4%) na poziom Menadżera – 12%, czyli osiągnąć w całej swojej grupie co najmniej 1600 PP. I ten poziom musisz utrzymać przez 4 katalogi w tym w katalogu 3/2019. Jak z tego wynika Twój pierwszy awans na poziom 12% musi być najpóźniej w katalogu 17/2018 (katalog świąteczny).
  • W 7 z 12 Katalogów okresu kwalifikacji musisz zrealizować indywidualny cel rekrutacji bezpośredniej zapraszając osoby, które zrealizują pierwszy krok Programu Witamy.

I to tylko tyle i… aż tyle. Prawda?

Seminarium Menadżerów Oriflame 2019

Ale nie martw się. Mamy opracowany system pracy w Oriflame on-line. Możesz pracować w zaciszu własnego domu. Chociaż w tym wypadku, aby mieć pewność zakwalifikowania się na wyjazd, dobrze jest połączyć pracę w realu z pracą w internecie. Mamy opracowane specjalne kursy, które poprowadzą Cię krok po kroku, co masz zrobić aby wykonać wszystkie zadania i to zarówno w realu, jak i w internecie.

Kwalifikację można zacząć najpóźniej od katalogu 14/2018 (od 25 września), ale czasu wtedy jest niewiele i trzeba będzie działać na najwyższych obrotach.

Jeśli interesuje Cię ten wyjazd, jesteś osobą, która lubi wyzwania, podróże, to zapraszamy do naszego Zespołu.

Czyli jeszcze raz:

  • Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Klubu Oriflame, zarejestruj się poprzez formularz. Odezwiemy się do Ciebie.
  • Jeśli jesteś już w naszej strukturze naszym Konsultantem, to napisz do nas maila na adres >> dyrektor@ori-biznes.pl Odezwiemy się i omówimy szczegóły.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, obejrzyj film, który może Cię zainspiruje i podejmiesz szybko decyzję, że działamy razem.

Czekamy na Ciebie. Startujemy 12 czerwca. Od Ciebie zależy, kiedy Ty wystartujesz.

Krysia i Marek

Zdjęcia – strona źródłowa: www.oriflame.pl