Coraz więcej ludzi używa telefony do kontaktów w sieci. Internet powoli przesuwa się z komputerów stacjonarnych, laptopów na telefony. Wiele działań w internecie prowadzimy w czasie przemieszczania się z domu do pracy, czy generalnie w podróży.

Czas to pieniądz. Czekając w kolejce, pijąc w barze kawę lub siedząc w parku na ławce możemy podjąć wiele czynności w sieci, korzystając z naszego smartfona.

Oriflame od kilku lat wprowadza aplikacje na telefon, które przydają się klientom i konsultantom. Wszystko po to, aby ułatwić dostęp do oferty kosmetycznej i biznesowej w każdym momencie i w każdym miejscu.

Obecnie mamy możliwość korzystania z czterech aplikacji.

Wszystkie aplikacje Oriflame na telefon

 • Oriflame App dostarcza informacji o produktach i ułatwia składanie zamówień.
 • Business App to światowej klasy narzędzie biznesowe dla Konsultantów i Liderów, które ułatwia im zarządzanie grupą i jej wzrost.
 • SKINEXPERT i MAKEUP Wizard App to interaktywne, cyfrowe narzędzia dla Konsultantów, by korzystali z nich wspólnie z klientami i potencjalnymi klientami.

Aplikacja Oriflame App

Aplikacja Oriflame App

Jest to aplikacja przeznaczona dla wszystkich Konsultantów Oriflame i klientów internetowych.

Oriflame App to wspaniałe narzędzie dla każdego, kto jest zainteresowany produktami Oriflame.

 • Możesz przeglądać najnowszegy katalog.
 • Możesz pozyskiwać szczegółowe informacje o produktach.
 • Za pomocą narzędzia do skanowania możesz dowiedzieć się jeszcze więcej ciekawych rzeczy o produkcie (video, zdjęcia i inne atrakcyjne treści). Możesz korzystać z narzędzia do skanowania podczas np. spotkań z klientami i potencjalnymi klientami, aby w atrakcyjny sposób zaprezentować im produkty Oriflame.
 • Możesz składać i śledzić swoje zamówienia za pomocą kilku dotknięć ekranu – to proste!

Więcej o aplikacji Oriflame App

 

Aplikacja Business App

Aplikacja Business App

Jest to aplikacja typowo biznesowa i ma za zadanie pomagać Ci w codziennym funkcjonowaniu.

Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz kontrolować swoją działalność za pośrednictwem smartfona.

Aplikacja ta pozwala Ci:

 • na udostępnianie e-katalogu poprzez e-mail, Facebook lub Twój blog,
 • na dostęp do najważniejszych informacji na temat wyników osiąganych przez ciebie w bieżącym katalogu.
 • na monitorowanie w czasie rzeczywistym rozwoju biznesu i uzyskiwanie całościowego obrazu biznesu dzięki powiadomieniom (Business App dostarcza szczegółowe raporty sprzedaży),
 • na komunikowanie się z grupą i śledzenie jej działania
 • na rejestrowanie nowych Konsultantów,
 • na prowadzenia bardzo efektywnych spotkań (Znajdziesz w niej moduł z prezenterem możliwości Oriflame, z którym łatwo i przyjemnie wprowadzisz nowe osoby w tajniki działalności.). 

Business App to światowej klasy narzędzie biznesowe dla Liderów Oriflame, aby pomóc im zarządzać grupą i rozbudowywać ją tak efektywnie jak to tylko możliwe

Więcej o Aplikacji Business App

 

Aplikacja SkinExpert Oriflame

Aplikacja SkinExpert Oriflame

SkinExpert to narzędzie, które doda Ci pewności siebie i wiarygodności, potrzebnych do właściwej rekomendacji produktowej, w oparciu o potrzeby skóry. Dzięki aplikacji z łatwością zarekomendujesz produkty dopasowane do potrzeb swoich klientów.

Ta aplikacja pomoże Ci:

 • przeprowadzać profesjonalne konsultacje pielęgnacyjne w temacie codziennej pielęgnacji cery
 • zarekomendować klientom produkty odpowiednie dla potrzeb ich cery
 • zbudować wiarygodność wśród klientów i zwiększyć sprzedaż

Aplikacja jest świetną zabawą. Na osi czasu pokazuje wiek Twojej lub klienta skóry. Przy czym, to klient ustala wskaźniki, które pozwalają wybrać odpowiedni zestaw pielęgnacyjny.

Więcej o Aplikacji SkinExpert Oriflame

 

Aplikacja Oriflame Make-up Wizard – wirtualny kreator makijażu

Aplikacja Oriflame Make-up Wizard

Zaprojektowany na urządzenia z systemem iOS i Android, umożliwia wypróbowanie na sobie różnych typów makijażu, a rezultat można od razu zobaczyć na ekranie smartfona! Po zaznaczeniu wybranego typu makijażu, możesz od razu zobaczyć, jak będziesz w nim wyglądać. Możesz także dopasowywać i dowolnie zmieniać poszczególne kosmetyki tworzące Twój makijaż: ​cień do powiek, tusz do rzęs, tusz do kresek, pomadkę, róż. 

Robisz zdjęcie twarzy klienta lub swojej i wirtualnie dopasowujesz kosmetyki. Jest to świetna zabawa. Jest to także świetny pretekst na rozpoczęcie rozmowy z potencjalnymi klientkami Oriflame, dzięki umożliwieniu im dopasowania do siebie najlepszego makijażu i  produktów do jego wykonania, a także złożenia zamówienia na te kosmetyki, które najlepiej wypadły podczas testów.

Więcej o Aplikacji Oriflame Make-up Wizard wirtualny makijaż

 

SKINEXPERT i MAKEUP Wizard to interaktywne narzędzia cyfrowe dla Konsultantów, by korzystali z nich wspólnie z klientami i potencjalnymi klientami!

Miłego korzystania.

Krysia i Marek

Fot. ze strony oriflame.com

 

Nasze Programy biznesowe:

Biznes internetowy na bazie urodyBiznes internetowy na bazie zdrowego odżywiania